Toner ve Kartuş Dolum Hizmetleri

SAKARYA’ da Bilişim sektöründe 2004 yılından buyana faaliyet gösteren firmamız, 2009 yılında yenilediği üretim tesisinde kartuş / toner dolum ve yenileme hizmeti vermektedir. Firmamız tescilli markası GreenBlack ile müşterilerine yazıcı sarf malzemeleri alanında kurumsal çözümler sunmaktadır. SAKARYA/Adapazarı'nda bulunan merkez tesisi ile SAKARYA geneline yaygın servis ağı sunmakla beraber, Türkiye genelinede kargo aracılığı ile hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen firmamız, sunduğu geniş ürün yelpazesi ile firmaların yüksek çıktı maliyetini %60-80 oranında düşürmektedir. Ürün yelpazesinde dolum, muadil ve orjinal yazıcı sarf malzemeleri bulunmaktadır. Kartuş dolumu yanında GreenBlack markalı yenilenmiş kartuşlarda üretilip satışa sunulmaktadır.

Kartuş Mürekkepleri ve Toner Tozlarının kimyaları her marka ve model için farklıdır. Bu farklılıklar gözetilerek, gerekli olan ekipman ile dolumları profesyonelce yapılırsa gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.Elektronik aksamları zarar görmeden kartuşlarınızı 3-4 kere dolum yaptırabilirsiniz.

Toner Kartuşlarınızı, marka ve model farklılıklarına göre 2-3 dolum yaptırabilir, deforme olmuş parçaların değişmesi ile "Yenileme işlemi" ni tercih ederek toner kartuşlarınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Muadil Ürünler, Orjinal Ekipman Üreticisi (OEM) dışında, yani yazıcı üreticisi dışında bir üretici tarafından, orjinal ürünün tüm özelliklerine sahip olacak ve hatta geçecek şekilde üretilmiş ürünlerdir. “Yan sanayi ürün” olarak da adlandırılmaktadırlar. Doğru Muadil Markalar tercih ettiğinizde, orijinal kalitesinde, % 50 oranlarına varan fiyat avantajıyla birlikte güvenle kullanılabilir.

Orijinal ve muadil tüm Kartuş, Toner, Şeritler ve Termal Baskı ürünleri ile ilgili tüm marka ve modellerin sarf malzemelerini bizimle iletişime geçerek tedarik edebilirsiniz.

Hakkımızda

Sektör İhtiyaçlara yönelik hizmet ve ürünler sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Dolunay Bilişim girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2004 yılında kurulmuştur.

Altın ve Döviz Kurları